Dziś jest 24.04.2024

STRONA GŁOWNA

Pożyczka od 18 lat

PORADY POŻYCZKOWE

Sytuacje, w których
potrzebujemy pożyczki


Typowa procedura
udzielenia pożyczki
przez internet


Koszty i okres
internetowej pożyczki


Spłata pożyczki w terminie
lub przedłużenie terminuA JEŻELI MASZ...


...20 lat lub więcej, sprawdź
też inne dobre oferty:


Pożyczka od 20 lat
Pierwsza pożyczka gratis
(RRSO = 0%)Pożyczka od 20 lat
Pierwsza pożyczka gratis
(RRSO = 0%)Pożyczka od 20 lat
Pierwsza pożyczka gratis
(RRSO = 0%)


 

 NAJLEPSZE POŻYCZKI DOSTĘPNE DLA OSÓB W WIEKU OD 18 LAT
Wystarczy dowód osobisty, konto bankowe
i telefon komórkowy
Pierwsza pożyczka do 6.000 zł na okres do 30 dni
Pieniądze wypłacane 24h na dobę

Pierwsza pożyczka za darmo (RRSO=0%)

Pożyczka od 18 lat - SZYBKA GOTÓWKA
Wystarczy dowód osobisty
Pożyczka ratalna do 15.000 zł
na okres do 24 miesięcy
Spłata gotówką lub przelewem
Pożyczka przez internet
dostępna bez wychodzenia z domu
RRSO reprezentatywnej pożyczki 149,15%
Pożyczka od 18 lat - PROVIDENTSytuacje, w których młody człowiek może potrzebować pożyczki

Młodzi ludzie, którzy dopiero co ukończyli 18 lat i wchodzą w świat pełnoletniości, są w trudnej sytuacji, gdyż z jednej strony życie wymaga od nich wielu wydatków, którym często muszą sprostać sami, bez pomocy rodziny, a z drugiej strony rynek pracy wcale nie stoi przed nimi otworem i nie dostarcza wielu możliwości zarobkowania, które jednocześnie można by pogodzić z nauką, którą większość młodzieży w wieku 18-19 lat kontynuuje.

Większość nastoletniej dorosłej młodzieży uczy się i raczej nie zarabia, a jeśli tak, to dorywczo. Pieniądze na swoje wydatki młodzi ludzie dostają zwykle od swoich rodziców lub innych członków rodziny. Jeśli młody człowiek może liczyć na takie wsparcie, jest to sytuacja bardzo komfortowa, gdyż zwykle rodzina nie pożycza, ale daje pieniądze, a jeśli już pożycza, to bez dodatkowych kosztów. Niestety, nie wszyscy mogą liczyć na takie wsparcie, a nawet jeśli je mają, to jest ono zawsze ograniczone możliwościami rodziny.

Czasem zdarzają się sytuacje, w których albo rodzina nie ma pieniędzy, aby nas wesprzeć, albo nawet miałaby, ale nie ma fizycznej możliwości przekazania nam pieniędzy. Tymczasem my potrzebujemy pewnej kwoty pieniędzy na pokrycie bardzo pilnego wydatku. Takich wydatków może być bardzo wiele, mogą to być np. wydatki terminowe (np. opłaty, rachunki), nagłe okazje kupna czegoś w atrakcyjnej cenie, konieczność opłacenia wyjazdu, itp.

W takich sytuacjach, nie mogąc liczyć na wsparcie rodziny czy znajomych, musimy szukać finansowania zewnętrznego. Kredyty bankowe nie są w tym wypadku dobrym rozwiązaniem, gdyż po pierwsze banki raczej niechętnie udzielają kredytów młodym ludziom, którzy nie pracują, a po drugie procedura kredytowa trwa długo. Dlatego w takiej nagłej sytuacji pomocna może okazać się szybka pożyczka pozabankowa dostępna w krótkim czasie przez internet.

Pożyczka taka wiąże się oczywiście z kosztami, które w ujęciu procentowym mogą wydawać się duże. Jednak jeśli pożyczka jest jednorazowa, na krótki okres i małą kwotę (np. 300-400 zł), faktyczne koszty dodatkowe sprowadzają się do kilkudziesięciu złotych, co w sytuacji konieczności poniesienia przymusowego szybkiego wydatku jest kwotą możliwą do zaakceptowania. Dużym atutem takich pożyczek jest ich dostepność i szybkość uzyskania - zwykle można je uzyskać w tym samym dniu.

Dlatego jeśli masz 18-19 lat i potrzebujesz szybkiej pożyczki przez internet, sprawdź oferty firm prezentowanych na naszej stronie. Są to nieliczne wyselekcjonowane firmy pożyczkowe, które nie podnoszą limitu wieku i umowżliwiają zaciągnięcie pożyczki osobom w Twoim wieku (większość innych firm wymaga, by klient miał ukończone co najmniej 20-24 lata).

 


*(C)* 2013-2023 - pożyczka od 18 lat - pożyczki dla młodych, pożyczka dla studenta, ucznia i młodzieży pracującej.
Przedstawione na stronie informacje dotyczą zewnętrznych firm pożyczkowych niezwiązanych z autorem strony. Autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za oferty i działania tych firm.
Ta strona może stosować pliki cookies dla celów statystycznych i reklamowych. Korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie plików cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika strony. Advertisement