Dziś jest 24.05.2024

STRONA GŁOWNA

Pożyczka od 18 lat

PORADY POŻYCZKOWE

Sytuacje, w których
potrzebujemy pożyczki


Typowa procedura
udzielenia pożyczki
przez internet


Koszty i okres
internetowej pożyczki


Spłata pożyczki w terminie
lub przedłużenie terminuA JEŻELI MASZ...


...20 lat lub więcej, sprawdź
też inne dobre oferty:


Pożyczka od 20 lat
Pierwsza pożyczka gratis
(RRSO = 0%)Pożyczka od 20 lat
Pierwsza pożyczka gratis
(RRSO = 0%)Pożyczka od 20 lat
Pierwsza pożyczka gratis
(RRSO = 0%)


 

 NAJLEPSZE POŻYCZKI DOSTĘPNE DLA OSÓB W WIEKU OD 18 LAT
Wystarczy dowód osobisty, konto bankowe
i telefon komórkowy
Pierwsza pożyczka do 6.000 zł na okres do 30 dni
Pieniądze wypłacane 24h na dobę

Pierwsza pożyczka za darmo (RRSO=0%)

Pożyczka od 18 lat - SZYBKA GOTÓWKA
Wystarczy dowód osobisty
Pożyczka ratalna do 15.000 zł
na okres do 24 miesięcy
Spłata gotówką lub przelewem
Pożyczka przez internet
dostępna bez wychodzenia z domu
RRSO reprezentatywnej pożyczki 149,15%
Pożyczka od 18 lat - PROVIDENTTypowa procedura udzielenia pożyczki online przez internetową firmę pożyczkową

Kwestia sposobu udzielania pożyczek pozabankowych przez internet nie jest uregulowana w żadnych przepisach i każda z firm stosuje własne zasady udzielania pożyczek oraz sposoby pozyskiwania klientów. Niemniej jednak, na rynku wytworzyły się pewne typowe schematy, które powtarzają się w większości firm, jeśli chodzi o sposób rejestracji klientów oraz składania wniosków o pożyczkę oraz uzyskiwania tej pożyczki.

Typowa procedura udzielenia pożyczki internetowej odbywa się całkowicie online, klient nie musi wychodzić z domu, wszystko załatwia za pośrednictwem internetu. Najpierw zwykle następuje rejestracja w systemie - klient podaje własne dane osobowe, jak również wymagane przez pożyczkodawcę dane związane z jego sytuacją finansową, zawodową i życiową. Często też od razu klient podaje kwotę pożyczki, jaką jest zainteresowany.

Aby potwierdzić swoje dane oraz chęć zawarcia umowy pożyczki, klient musi przelać niewielką symboliczną kwotę (najczęściej 1 grosz lub 1 PLN) na konto bankowe firmy pożyczkowej. Przelew musi być dokonany z konta danego klienta, gdyż weryfikacja danych odbywa się w ten sposób, że firma pożyczkowa jako odbiorca przelewu widzi na swoim rachunku bankowym dane nadawcy przelewu. Muszą one oczywiście zgadzać się z danymi podanymi przy rejestracji przez klienta.

Jeśli klient wykona przelew weryfikacyjny poprzez bank, w którym konto ma także firma pożyczkowa, rejestracja może zakończyć się powodzeniem nawet w ciągu kilkunastu minut, gdyż przelew dojdzie od razu do odbiorcy. W takich właśnie sytuacjach pożyczkę można otrzymać bardzo szybko, stąd też wzięły się popularne nazwy takich pożyczek - chwilówki lub pożyczki w 15 minut. Należy jednak pamiętać, że taka szybkość jest możliwa tylko w przypadku przelewów w ramach tego samego banku, w przypadku przelewów między różnymi bankami pożyczkę otrzymamy po kilku godzinach w tym samym dniu lub następnego dnia (zależnie od tego, czy wnioskujemy o pożyczkę rano czy wieczorem).

Po otrzymaniu przelewu weryfikacyjnego i potwierdzeniu danych firma pożyczkowa rozpatruje wniosek o pożyczkę. Wiele firm sprawdza automatycznie, czy klient nie figuruje np. w rejestrach dłużników lub czy nie ma o nim negatywnych wpisów w BIK (Biurze Informacji Kredytowej).

Po podjęciu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki klient otrzymuje przelew kwoty pożyczki. Tak jak w przypadku przelewu weryfikacyjnego - jeśli konto firmy i klienta znajduje się w tym samym banku, przelew dociera od razu, bez opóźnień. Na stronie każdej z firm można sprawdzić, w jakich bankach dana firma posiada konto - każda z nich ma co najmniej po kilka rachunków w najpopularniejszych bankach.

Jeżeli chcesz założyć internetowe konto bankowe w jednym z najpopularniejszych banków, aby mieć najszerszy dostęp do szybkich pożyczek, możesz porównać najlepsze konta na stronie prezentującej podstawowe parametry usług proponowanych przez banki mające w swojej ofercie konto internetowe.

 


*(C)* 2013-2023 - pożyczka od 18 lat - pożyczki dla młodych, pożyczka dla studenta, ucznia i młodzieży pracującej.
Przedstawione na stronie informacje dotyczą zewnętrznych firm pożyczkowych niezwiązanych z autorem strony. Autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za oferty i działania tych firm.
Ta strona może stosować pliki cookies dla celów statystycznych i reklamowych. Korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie plików cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika strony. Advertisement