Dziś jest 24.04.2024

STRONA GŁOWNA

Pożyczka od 18 lat

PORADY POŻYCZKOWE

Sytuacje, w których
potrzebujemy pożyczki


Typowa procedura
udzielenia pożyczki
przez internet


Koszty i okres
internetowej pożyczki


Spłata pożyczki w terminie
lub przedłużenie terminuA JEŻELI MASZ...


...20 lat lub więcej, sprawdź
też inne dobre oferty:


Pożyczka od 20 lat
Pierwsza pożyczka gratis
(RRSO = 0%)Pożyczka od 20 lat
Pierwsza pożyczka gratis
(RRSO = 0%)Pożyczka od 20 lat
Pierwsza pożyczka gratis
(RRSO = 0%)


 

 NAJLEPSZE POŻYCZKI DOSTĘPNE DLA OSÓB W WIEKU OD 18 LAT
Wystarczy dowód osobisty, konto bankowe
i telefon komórkowy
Pierwsza pożyczka do 6.000 zł na okres do 30 dni
Pieniądze wypłacane 24h na dobę

Pierwsza pożyczka za darmo (RRSO=0%)

Pożyczka od 18 lat - SZYBKA GOTÓWKA
Wystarczy dowód osobisty
Pożyczka ratalna do 15.000 zł
na okres do 24 miesięcy
Spłata gotówką lub przelewem
Pożyczka przez internet
dostępna bez wychodzenia z domu
RRSO reprezentatywnej pożyczki 149,15%
Pożyczka od 18 lat - PROVIDENTSpłata pożyczki w terminie lub przedłużenie terminu spłaty

Każdy kto wziął pożyczkę, musi ją zwrócić, to oczywiste. Szybkie pożyczki przez internet mają to do siebie, że są udzielane na stosunkowo krótki okres - zwykle 15, 30 lub 45 dni. Na spłatę takiej pożyczki nie mamy więc wiele czasu.

Dlatego decydując się na wzięcie pożyczki musimy dokładnie zaplanować sobie przyszłe wydatki i dochody tak, aby mieć pewność, lub przynajmniej spodziewać się z dużym prawdopodobieństwem, że po upływie terminu spłaty będziemy mogli spłacić tę pożyczkę. Tylko w takim wypadku koszty, które zostały nam podane przez firmę pożyczkową przy udzielaniu pożyczki będą faktycznie realnymi kosztami, jakie poniesiemy.

Jeśli jednak okaże się, że nie będziemy w stanie spłacić pożyczki w terminie, możemy w większości firm pożyczkowych wnioskować o przedłużenie terminu spłaty. Niestety, takie przedłużenie oznacza dla nas dodatkowe koszty, które musimy ponieść z tego tytułu. Poza tym, takiej spłaty nie można przedłużać w nieskończoność - dlatego też musimy pożyczać pieniądze odpowiedzialnie, aby móc spłacić nasze zobowiązania. W przeciwnym wypadku grozi nam wpadnięcie w spiralę zadłużenia polegającą na tym, że niespłacone zadłużenie zacznie szybko rosnąć i powiększać się o dodatkowe koszty i odsetki.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o szybkich pożyczkach pozabankowych, zapraszamy na specjalny serwis edukacyjny o pożyczkach - chwilówkach.

 


*(C)* 2013-2023 - pożyczka od 18 lat - pożyczki dla młodych, pożyczka dla studenta, ucznia i młodzieży pracującej.
Przedstawione na stronie informacje dotyczą zewnętrznych firm pożyczkowych niezwiązanych z autorem strony. Autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za oferty i działania tych firm.
Ta strona może stosować pliki cookies dla celów statystycznych i reklamowych. Korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie plików cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika strony. Advertisement